Prosím pomozte nosorožcům

Naše země i naše rezervace byly uzavřeny. V posledních týdnech jsme sledovali, jak se náš svět rozpadá.
Všechny naše spolupracující univerzity zrušily své cesty, ze kterých financujeme náš provoz. Ne proto, že by chtěli, ale proto, že nemají jinou možnost.

V posledních dnech přišlo mnoho smutných loučení s dobrovolníky. Byli nuceni vydat se zpět domů, než jejich země uzavřou hranice.
Naši zaměstnanci se obávají ztráty zaměstnání i nakažení virem. Stáli při nás celá léta a spoléhá na ně mnoho osob, které jsou na nich závislé s ohledem na vysokou nezaměstnanost v naší zemi.

Jak můžete pomoci:

Adoptujte nosorožce nebo darujte prostředky přímo na:
www.endangeredrhino.org

E-mail pro adopci:
mwr.adoptions@outlook.com

Dary – PayPal Giving Fund – Endangered Rhino Conservation
www.paypal.com – charity

Dostali jsme oficiální upozornění, že pytláctví bude eskalovat. Tento týden byly v naší oblasti usmrceni pytláky 4 nosorožci. Již jsme zaznamenali několik vpádů ze strany pytláků a očekáváme, že situace se bude zhoršovat.
Díky darům a podpoře od vás všech v roce 2019 jsme vytvořili krizový plán na dobu tří měsíců. Celý náš tým se rozhodl uzavřít se v rezervaci s námi tak, aby všichni její obyvatelé byli v bezpečí.
Naše srdce v této velmi těžké době míří k celé naší rozšířené „rodině“, všem zahraničním dobrovolníkům i studentům v zahraničí. Víme, že každý z vás byl dotčen stávající situací. Je proto mnohem obtížnější žádat vás o pomoc. Bylo by ale tragédií, kdyby byla rezerva a její obyvatelé, lidští i zvířecí, obětováni v důsledku viru Covid 19.
Každý cent nám pomůže pokračovat v cestě do chvíle, kdy vás budeme moci přivítat zpět a nevytvoříme opět rezervu.

Z hloubky našich srdcí bychom vám chtěli poděkovat za přízeň.
Zůstaňte doma a zůstaňte zdraví.

Máte dotaz ohledně charitativní pomoci?

Novinky
e-mailem

Připojte se k odběru informací a novinek z dění v Redline.

Novinkye-mailem

Díky za odběr. Úspěšně jsme vás přidali do seznamu.